Právě si prohlížíte Nové vedení skautského střediska Žamberk

Nové vedení skautského střediska Žamberk

Sobota 8. října byla pro naše středisko důležitým dnem – konal se střediskový sněm, na kterém se každé tři roky volí vedení střediska. Sešli jsme se v téměř plném počtu a tak jsme se mohli pustit do volby vedoucího střediska a jeho zástupce, ale i volených členů střediskové rady a revizní komise. Novým vedoucím střediska se stal Jan Vágner – Mauglí a jeho zástupkyní Petra Krsková – Péťa. Dosavadní vedoucí střediska Šárka Marková byla zvolena do střediskové rady, stejně jako Vladislav Severin – Robin. Změna vedení se ale letos udála nejen na střediskové úrovni, ale i v obou oddílech. Chlapecký oddíl nyní vede Jan Dolejš – Šnek a dívčí oddíl Michaela Křikavová – Míša. Oba se s nadšením ujali své nové role a spolu s ostatními vedoucími se pustili do plánování schůzek, výprav a dalších akcí.

Přejeme všem vedoucím v jejich nových rolí hodně úspěchů!