Právě si prohlížíte Skautský ples 2023

Skautský ples 2023

Skautský ples 2023

Zdravím vás dobrodruzi, jenž jste se proklikli na tento článek, lačnící po tom vědět, co že je to ten skautský ples, i ty, kteří už čekali na info a nechtějí návštěvu této akce vynechat ani letos. Jak už pro některé bývá tradicí, stejně jako minulý rok, jsme místo běhání po lesích a šplhání po horách, pro vás připravili Skautský ples.

Ani tentokrát se plány nemění a akce proběhne 25. listopadu opět v lukavické sokolovně. Vstupné bude 200 Kč, ale když si donesete i nějaké drobné, určitě chybu neuděláte. Bude k dispozici domácí kuchyně a dva bary v horním a dolním patře. Hrát nám bude Kapela Pětka, o hudbu je tedy postaráno. Budete se taky zase moci vyřádit ve fotokoutku a kromě předtančení vás okouzlíme překvapením v 00:00, jako obvykle. Zbytek programu se dozvíte buďto na místě, nebo na našich sociálních sítích. Doufám že se tam uvidíme, bude to jízda. Ostatně jako vždycky.

Za středisko Žamberk – Struh